Toyota’nın Olimpik ve Paralimpik Ruhunu Yansıtan Global Kampanyası Başladı Oto Rehber | Oto Haber Dergisi

Güncel Haberler

Toyota’nın Olimpik ve Paralimpik Ruhunu Yansıtan Global Kampanyası Başladı

Şubat 16th, 2018 | by Oto Haber
Toyota’nın Olimpik ve Paralimpik Ruhunu Yansıtan Global Kampanyası Başladı
Otomobil Haberleri
0

TOYOTA OLİMPİK RUHU “START YOUR IMPOSSIBLE” KAMPANYASI İLE  DESTEKLİYOR

Toyota’nın Uluslararası Olimpiyat ve Paralimpik sponsorluğu ile başlattığı global kampanyası “Start your impossible” aynı anda 27 ülkede başladı. “İmkansızı dene” teması üzerine kurulan “Start your impossible”   kampanyası 9 Şubat’ta başlayan PyeongChang 2018 Olimpik Kış Oyunları ve ardından düzenlenecek Paralimpik Kış Oyunları boyunca sürecek. Bu işbirliği 2020 Tokyo Yaz Oyunları’nda da devam edecek.

Start your impossible”, tüm atletler gibi Olimpik ve Paralimpik atletlerinin alçakgönüllülük, çok çalışma ve asla pes etmeyen değerlerini paylaşarak Toyota’nın evrimine işaret ediyor. Kampanya aynı zamanda Toyota’nın daha kapsayıcı ve sürdürülebilir toplum yaratmak adına uzun dönemli mobilite projesinin bir parçası olarak da dikkat çekiyor. Toyota, herkesin imkansızlıklarla mücadele edebileceğinin altını kendi teknolojileriyle çiziyor. Kampanya insanların özgürce hareket etmesi için yenilikçi fikirlerin ortaya koymasını da başarıyla ifade ediyor.

Start your impossible” kampanyasında Olimpik ve Paralimpik Kış Oyunları’nın kahramanlarından oluşan reklam kampanyalarına da yer verilecek. Bu kampanyalarda; global ısınmadan, engellilerin karşılaştığı sorunlara ve yollardaki tehlikelere kadar birçok mesaj verilecek. Bu mesajla birlikte aynı zamanda Toyota’nın sahip olduğu teknolojilere de vurgu yapılacak.

Toyota, mobilitenin yalnızca otomobillerden oluşmadığına dikkat çekerek hareket kabiliyetinin her insanın hakkı olduğuna inanıyor. Bu kampanya ile herkese özgürlük sağlama isteğinin bir yansıması olarak dikkat çekiyor. Toyota “Start your impossible” global kurumsal kampanyası ile, çalışanlarına, partnerlerine ve müşterilerine ilham vermeyi de amaçlıyor.

Start your impossible”  kampanyasıyla ilgili detayları www.mobilityforall.com adresinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca, tanıtım videosuna da www.youtube.com/watch?v=4LSNoKVAM8A adresinden ulaşabilirsiniz.

Videolara ise aşağıdaki linklerden ulaşabilir ve indirebilirsiniz:

Forzen: https://content.presspage.com/uploads/1523/frozen.mp4?10000

Thin Ice: https://content.presspage.com/uploads/1523/thinice.mp4?10000

Lanes of Life: https://content.presspage.com/uploads/1523/lanesoflife.mp4?10000

Magic: https://content.presspage.com/uploads/1523/magic.mp4?10000

Runner: https://content.presspage.com/uploads/1523/runner.mp4?10000

Comments are closed.