Ototrink’in Yeni Ekspertiz Merkezi Florya’da Açıldı! Oto Rehber | Oto Haber Dergisi

Güncel Haberler

Ototrink’in Yeni Ekspertiz Merkezi Florya’da Açıldı!

Aralık 18th, 2017 | by Oto Haber
Ototrink’in Yeni Ekspertiz Merkezi Florya’da Açıldı!
Servis & Bakım Haberleri
0

İkinci el arabalarını hızlı, kolay, güvenilir ve zamandan tasarruf ederek satmak isteyenlerin tercihi olan Ototrink.com, ekspertiz merkezlerine bir yenisini daha ekledi. Yeni ekspertiz merkezini Florya’da açan Ototrink.com, İstanbul’daki ekspertiz noktalarının sayısını 8’e çıkardı.

Hızlı, güvenilir araç alım platformu Ototrink.com, ekspertiz ağına yeni bir şube daha ekledi. Beşiktaş, Erenköy, Hasanpaşa, Kartal, Kızıltoprak, Küçükçekmece ve İçerenköy’de şubeleri olan Ototrink.com, son olarak Florya’da ekspertiz hizmeti vermeye başlayarak ekspertiz noktalarının sayısını 8’e çıkardı. Ototrink.com,  ilerleyen dönemlerde ekspertiz şube ağını Türkiye genelinde de genişletmeyi hedefliyor.

Ototrink nasıl çalışıyor?

İkinci el aracını kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde satmak isteyenler www.ototrink.com adresindeki formu doldurarak online fiyat teklifi alıyor. Daha sonra ekspertiz randevusu alan kullanıcılar, Ototrink.com’un en yakın ekspertiz merkezinden birinde ücretsiz olarak ekspertiz yaptırıyor ve son fiyat teklifini alıyor. Kullanıcı fiyatta anlaşırsa, Ototrink.com aracın değerini aynı gün içinde peşin olarak ödüyor.

Comments are closed.