BNP PARIBAS CARDIF’E THE STEVIE AWARDS’DAN İKİ ÖDÜL Oto Rehber | Oto Haber Dergisi

Güncel Haberler

BNP PARIBAS CARDIF’E THE STEVIE AWARDS’DAN İKİ ÖDÜL

Mart 3rd, 2018 | by Oto Haber
BNP PARIBAS CARDIF’E  THE STEVIE AWARDS’DAN İKİ ÖDÜL
Sigorta Haberleri
0

BNP Paribas Cardif Banka Sigortacılığı Kanalı, bu yıl 12.’cisi düzenlenen, 41 ülkeden 25.000 projenin yarıştığı Stevie Ödülleri’nde, “Yılın Saha Satış Ekibi” ve “Yılın Online Satış Ekibi” kategorilerinde iki “Bronz Stevie”ye layık görüldü.

Dünya çapında en prestijli satış ödülleri olarak bilinen The Stevie Awards, BNP Paribas Cardif Banka Sigortacılığı Kanalı’nın “Online Sigorta Poliçesi ve Bireysel Emeklilik Satış Projesi” ve “Satış Ekiplerinin Segmente Özel Servis Hizmetine Göre Yeniden Tasarlanması” projelerini iki “Bronz”  ödülle taçlandırdı.

Cardif 2.0 ile birlikte oluşturdukları “Ortak kültür, ortak başarı” mottolarının yansıması olarak bu önemli ödülü kazandıklarını belirten BNP Paribas Cardif Banka Sigortacılığı Kanalı Direktörü Bilge Bora Kurşun sözlerine şöyle devam etti: “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklılaştırdığımız hizmet modelimizin, iş dünyasının global düzeydeki en itibarlı ödül organizasyonlarından biri tarafından ödüllendirilmesi bizim için gurur verici. Tüm ürünlerimizi kağıtsız ortamda dijital yöntemlerle üretebilme yetkinliğine giden yolda kazandığımız bu ödüller ile rakiplerimiz arasında bir kez daha farklılaşıyoruz”.

Comments are closed.